Świnoujście - "kraina 44 wysp"

Świnoujście często jest określane jako "niezwykłe", "niepowtarzalne". Czy rzeczywiście jest to miejsce tak ciekawe jak się je często opisuje, jeśli tak to co interesującego tam odnajdziemy ? Po pierwsze gdy spojrzymy na mapę Polski, dostrzeżemy że Świnoujście leży na najbardziej wysuniętym na północny - zachód fragmencie naszego kraju. Jest to jedyne miasto położone na tak dużej ilości wysp ( stąd pochodzi często używana nazwa Świnoujścia - "kraina 44 wysp" ). Po drugie, położenie Świnoujścia blisko granicy z Niemcami umożliwia turystom dodatkowe atrakcje. To właśnie tutaj jest możliwość odczucia "na własnej skórze" czym jest Unia Europejska. Tutaj właśnie mamy możliwość przejść do Niemiec pieszo, rowerem lub samochodem, beż żadnej kontroli. Dla lubiących jeździć na rowerze jest to prawdziwa gratka. Ścieżki rowerowe Świnoujścia w połączeniu z tymi u naszych zachodnich sąsiadów dają na prawdę duże możliwości. Dodatkowo istnieje kolej UBB, dzięki której dojedziemy szybko i komfortowo do miast we wschodnich Niemczech. Jeśli i to za mało, to ze Świnoujścia możemy wypłynąć promem do Ystad i Kopenhagi. Oczywiście główną atrakcją dla turystów w czasie sezonu letniego jest Morze Bałtyckie i plaża. Na tym polu Świnoujście także nie ma się czego wstydzić. Jest tutaj bardzo atrakcyjna plaża: piaszczysta, szeroka i czysta. W niektórych miejscach jej szerokość to około 170-180 metrów. Idealna dla lubiących opalać się, szukających odpoczynku po wyczerpującej kąpieli w morzu a także kochających spacery. Plaża w Świnoujściu jest doceniana nawet przez Niemców, którzy dużo chętniej lubią spędzać czas właśnie na polskiej części wybrzeża. Na koniec należy wspomnieć także o atrakcjach dla zwiedzających. Warto zwiedzić Świnoujskie forty: -fort Gerharda -fort wschodni -fort zachodni Poza tym w Świnoujściu mamy okazje zwiedzić najwyższą latanie na polskim wybrzeżu ! Zapraszamy do przeglądania ofert noclegowych z Świnoujścia. Poniżej lista noclegów w Świnoujściu zarejestrowanych w naszej bazie.


Noclegi Świnoujście

Opis noclegu

Zapraszamy do wypoczynku w Świnoujściu - oferujemy duże, słoneczne mieszkanie z dwoma pokojami oraz balkonem. Znajduje się ono niedaleko plaży - spacerkiem dosłownie kilka minut ! Mieszkanie jest wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę i kabinę prysznicową. Oferujemy pokoje po generalnym remoncie, które są w pełni wyposażone. Jest idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Dodatkowym atutem jest piękna i cicha lokalizacja. Niedaleko jest przejście graniczne do Niemiec, wykorzystując prom można wybrać się do Szwecji lub Danii.
Poszukujesz porady prawnej? Zajrzyj do kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Fachowa pomoc! www.adwokat-wszczecinie.pl

Blanka pokoje

Opis noclegu

Zapraszamy do Świnoujścia ! Tu zaznasz mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń. Pobyt w naszym mieście gwarantuje UDANE WAKACJE ! Posesja znajduje się w odległości ok. 700m od promenady i ok. 1,5 km od granicy z Niemcami. W okresie letnim oferujemy do wynajęcia pokoje ( dwu, trzy-, i czteroosobowe). Większość z nich zawiera osobne łazienki. Każdy pokój posiada TV, lodówkę, czajnik. W ogrodzie jest altanka i miejsce gdzie można urządzić grilla.